Portal Znany Księgowy – zleć prowadzenie księgowości naszej firmie.

0
1193

W biznesie liczą się partnerzy i kontakty. Stań się naszym partnerem. Będziemy twoim aniołem biznesu. Będziemy Cię wspomagać w trudnych decyzjach. Mamy od tego doradców. Nasi księgowi to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Nasi stali klienci chwalą sobie współpracę z naszym biurem. Wypowiadają się pozytywnie o współpracy z nami. Gdyby tak nie było to oczywistym jest, że nie przetrwalibyśmy na rynku księgowości. W czasie pierwszych spotkań z klientami wspólnie określamy potrzeby oraz wymagania, a także zbieramy najważniejsze dla nas informacje. Portal Znany Księgowy z siedzibą w Żywcu, specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości dla firm, organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej w tym spółdzielni socjalnych. Jesteśmy rodzinną firmą pracującą w całej Polsce, przeszło 20 lat w branży. Pozwoliło nam to ugruntowanie naszej pozycji oraz poznanie lokalnego biznesu. Chcemy aby nasi kontrahenci  czuli w naszej firmie bratnią duszę, aby druga strona zawsze czuła, że ma rzetelnego partnera u swego boku. Zatrudniamy najlepszych profesjonalistów z branży. Pomagamy w rozwoju innym, stale poszerzając swoją wiedzę i umiejętności, co skutkuje wzrostem naszych kompetencji wobec pojawiających się nowych trudności. Zaufali nam klienci nie tylko z kraju ale także za granicą. Powierzając nam obsługę księgową swojej firmy zapewnisz sobie komfort oraz spokój, zaoszczędzisz czas marnowany na wypełnianie papierkowych formalności, a przede wszystkim skupisz uwagę na prowadzeniu i rozwoju własnej firmy.

Atrakcyjna oferta biura rachunkowego czeka na ciebie

Tanie usługi księgowe. Poznaj ceny i cenniki za usługi w kilku biurach rachunkowychhttps://znany-ksiegowy.pl  . Zadzwoń do naszej firmy lub napisz. Pomożemy rozwinąć ci skrzydła w biznesie. Nie czekaj więcej. Czas to pieniądz. My pomożemy tobie bogacić się, realizować swoje marzenia i postanowienia. Dla takich przedsiębiorców jak ty pracuje nasze biuro księgowe. Chwyć teraz za słuchawkę swojego telefonu i wykręć nasz numer. Umówimy się na spotkanie najszybciej jak to możliwe w terminie aby odpowiadał on obu stronom. Oferujemy również rozwiązanie aktualnych problemów, w tym zasięganie opinii u doradcy podatkowego co nie jest dodatkowo płatne. W ofercie handlowej naszych usług księgowych znajdą państwo: sprawdzanie dokumentów pod kątem formalnym i rachunkowym, księgowanie zdarzeń gospodarczych w pkpir, księgowanie listy płac pracowników oraz zleceniobiorców, opracowanie rejestru zakupu oraz sprzedaży , prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, prowadzenie ewidencji wyposażenia, opracowanie deklaracji podatkowych, sporządzenie zeznania rocznego, opracowanie bilansów, Opracowanie przelewów z opłatami do us, reprezentowanie przedsiębiorcy przed us. Posiadane doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości. Pozwala nam to, oferować podjęcie współpracy firmom istniejącym na rynku od lat jak i również firmom startującym swoją przygodę z wielkim biznesem. W naszym biurze księgowym pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej. Świadczymy reprezentowanie przedsiębiorcy przed organami podatkowymi.

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.