Strona głównaMieszkanieInformacje na temat poszukiwania zakwaterowania

Informacje na temat poszukiwania zakwaterowania

Warto zauważyć, że każdy park rozrywki Disney World ma swoją własną osobowość i charakter. Celem Disney World jest nie tylko zapewnienie rozrywki odwiedzającym i turystom, ale także uprzyjemnienie pobytu i zakwaterowania w Disney World, aby odwiedzający wrócili po więcej wizyt, a także opowiedzieli ustnie o swoich cudownych wakacjach w Disney World. Disney World rozumie, że szczerzy reklamodawcy od szczęśliwych odwiedzających to najlepsza reklama i jest bezpłatna.

W tym celu Walt Disney World ma teraz około dwudziestu tematycznych ośrodków wypoczynkowych, które zaspokajają potrzeby wszystkich rodzajów gości, którzy spełniają ich preferencje dotyczące zakwaterowania, a także z różnych budżetów na podróż.

Kurorty Disney World są z grubsza podzielone na 5 kategorii zakwaterowania. Są to klasy luksusowe, umiarkowane kurorty, atrakcyjne typy budżetu, kurorty wakacyjne i domki kempingowe na pustyni dla bardziej odważnych gości.

W Disney World znajduje się około 10 luksusowych ośrodków Disney, takich jak The Animal Kingdom Lodge, Beach Club Resort, The Contemporary Resort, Grand Floridian Resort and Spa, The Polynesian Resort, Boardwalk Inn, The Wilderness Lodge i Yacht Club Resort? Istnieją również 2 luksusowe hotele, takie jak Walt Disney World Swan i Walt Disney World Dolphin, jednak te hotele nie są własnością Disney World.

Chociaż niektóre kurorty Disneya są oceniane jako „klasa umiarkowana”, nadal są znacznie bardziej luksusowe niż zwykłe zakwaterowanie w hotelach. Pokoje w tak zwanych ośrodkach średniej klasy są bardzo wygodne i przestronne. Te apartamenty wyposażone są w tematyczne baseny i wanny z hydromasażem oraz restauracje oferujące pełen zakres usług. Karaibska plaża, Coronado Springs, Port Orleans Riverside Resort i Port Orleans French Quarter to umiarkowane kurorty Walt Disney World.

Tak zwane kurorty wartości Disney World oferują bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Te obiekty wypoczynkowe są budowane dla rodzin o mniejszych budżetach, ale są również często wykorzystywane przez firmy turystyczne dla turystów podróżujących razem w grupach. Chociaż udogodnienia można uznać za podstawowe, wszystkie kurorty o niskiej wartości dysponują basenami tematycznymi i niedrogimi kortami gastronomicznymi. Zakwaterowanie w niedrogich kurortach Disneya może kosztować nawet 80 USD za noc. Wyobraź sobie, że!

Ośrodki te są jak apartamenty usługowe, w których goście są wyposażeni w dodatkowe udogodnienia i udogodnienia, takie jak kuchnia, wiele sypialni, a nawet parking parkingowy. Ceny mogą wahać się od około 200 USD za noc do ponad 1000 USD za noc w szczycie sezonu wakacyjnego. Jeśli masz pieniądze do spalenia, możesz zatrzymać się w The Beach Club Villas, Boardwalk Villas, Old Key West Resort, Saratoga Springs Resort and Spa lub The Villas at Wilderness Lodge.

Jeśli lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu i masz ochotę na przygody, to właśnie kabiny i pola namiotowe Walt Disney World Fort Wilderness są właśnie dla Ciebie. Na kempingu Fort Wilderness znajduje się jeden z najbardziej popularnych pokazów kolacji Disneya, Hoop Dee Do Revue. Goście zatrzymujący się w Fort Wilderness mogą wybrać się na pieszą przyrodę, jeździć konno, pływać i pływać łódką po jeziorze Bay.

Podczas wizyty w Disney World będzie brakować zakwaterowania, które zaspokoi Twój gust i budżet.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne