Laryngoskopy od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
901

Firma EURO-MEDICAL od ponad 10 długich lat cieszy się waszym zaufaniem. W przeciągu tych lat z małej firmy staliśmy się liderami w sprzedaży sprzętu oraz aparatury medycznej na rynku polskim.  Współpracujemy z polskimi producentami ale wśród grona naszych dobrych dostawców jest również wiele zagranicznych partnerów, liderów światowych w zakresie produkcji sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej. Dzięki nim nasz zespół jest stale szkolony rozszerza swoją wiedzę oraz umiejętności, a nasza oferta zawiera nowości z całego świata. Importujemy dla Państwa towary z całego świata stale rozbudowując naszą ofertę. Na naszej stronie firmowej  znajdziecie Państwo produkty z grupy sprzętu medycznego jak: łóżka szpitalne, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak również wózki inwalidzkie, szafki przyłóżkowe z drewna oraz metalowe, wózki zabiegowe, wózki reanimacyjne, fotele do dializ, lampy zabiegowe, chłodziarki na leki oraz szczepionki oraz wiele innych. Dodatkowo posiadamy dużą ofertę aparatury: kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry, ssaki karetkowe, elektrokardiografy, koncentratory tlenu, pompy objętościowe, defibrylatory.

Sklep medyczny EURO-MEDICAL – sprawdź ceny łóżek szpitalnych

Zapraszamy do obejrzenia naszej pełnej oferty na stronie firmowej www.euro-medical.pl Zapraszamy Państwa do skorzystania z dostępnej na stronie www formy kontaktu dzięki usłudze czat, dzięki niemu możemy na żywo odpowiedzieć na wasze pytania. Każdego interesanta traktujemy indywidualnie chcąc sprostać jego oczekiwaniom. Nasi eksperci pomogą wam w wyborze odpowiedniego sprzętu czy aparatury medycznej. Kierujemy się waszymi potrzebami, wymaganiami, możliwościami finansowymi, chcemy też realizować zamówienia w minimalnym czasie. Mamy magazyn i utrzymujemy ciągle wysokie stany magazynowe. Nasi specjaliści oraz sprzedawcy już czekają na kontakt z Państwem. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie całościowo wyposażać placówki medyczne. Regularnie dostarczamy nasze produkty do szpitali, prywatnych klinik, przychodni, prywatnych gabinetów lekarskich czy DPS-ów, jak również zaopatrujemy klientów indywidualnych w niezbędny sprzęt konieczny do opieki ich najbliższych pozostających  w domach. Na naszej stronie www możecie Państwo zapoznać się z naszymi listami referencyjnymi. Odbiorcy polecają nas jako profesjonalnych partnerów w biznesie w zakresie dostaw sprzętu i aparatury.  Mamy swój team serwisowy, toteż trudności ze sprzętem, czy aparaturą medyczną rozwiązujemy błyskawicznie. Całość oferty znajdziesz – euro-medical.pl .

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą, dzięki nam będziecie Państwo spokojni o realizację zamówień sprzętu i aparatury medycznej do Waszej placówki.